Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Lubrze - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 049 999 zł6 891 m² 152,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Lubrzu Na sprzedaż działka nr 935/4. Działka położona jest w spokojnej i urokliwej miejscowości Lubrze, w województwie wielkopolskim, przy drodze krajowej nr 11. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana uzbrojona Czołnochów

Czołnochów(Lubrze + 25 km)

320 000 zł7 240 m² 44,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 7240 m2, zlokalizowana w miejscowości Czołnochów gm. Gizałki. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sulęcinek

Sulęcinek(Lubrze + 7 km)

160 500 zł868 m² 184,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 868 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Luciny(Lubrze + 21 km)

129 000 zł712 m² 181,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - luciny! zielone obrzeża śremu! blisko 7 jezior Są miejsca, które nie potrzebują nachalnej reklamy - wystarczy je poznać. Takie są Luciny - kameralna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lubonieczek

Lubonieczek(Lubrze + 15 km)

250 000 zł900 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana ok. 900 m | Lubonieczek, gmina Zaniemyśl | 250 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 900 m , położona w miejscowości Lubonieczek,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Pod Lasem

Murzynowo Leśne(Lubrze + 7 km)

148 000 zł1 240 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane Murzynowo Leśne 1240m2 Osiedle Leśne w okolicach Sulęcinka (powiat średzki). Spokojna miejscowość zaledwie 30 min jazdy od Poznania, wygodną drogą ekspresową S11. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Spadochronowa

Środa Wielkopolska(Lubrze + 17 km)

1 480 000 zł4 954 m² 298,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu lub dochodowego biznesu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Mam dla Ciebie wyjątkową działkę, która łączy prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Świączyń

Świączyń(Lubrze + 7 km)

87 200 zł800 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twój prywatny kawałek natury z widokiem na staw i powierzchnią dostosowaną do Ciebie! Nie musisz dostosowywać się do działki to działka dostosuje się do Ciebie. Zainwestuj w miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bystrzek

Bystrzek(Lubrze + 21 km)

114 960 zł958 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę wymarzonego domu to Bystrzek, położony zaledwie 8 minut drogi od Śremu, może być doskonałym wyborem. W sprzedaży posiadamy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chrząstowo

Chrząstowo(Lubrze + 19 km)

72 680 zł632 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o pow. od 632-1084 mkw. w Chrząstowie Gmina Książ Wielkopolski (działki nr 110/7-10 oraz 110/16-17). Dla terenu wydana decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Zakrzewice(Lubrze + 11 km)

309 000 zł4 995 m² 61,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, w skrócie: działka na uboczu pod lasem, z asfaltowym dojazdem. Idealna dla ceniących kontakt z naturą lub pod niewielką inwestycję - możliwość budowy 3 domów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij